Aktuality

Milí rodiče, přemýšlíme jak si udělat příjemný začátek léta. Chceme vytvořit zájezd do Chorvatska Istrie (kratší cesta i kvůli dětem) s výukou plavání, jednalo by se o týdenní pobyt. Jednáme s ubytovacím zařízením v Chorvatsku ohledně podmínek k ubytování a vše samozřejmě za příznivých epidemiologických podmínek a také vhodných podmínek vlády.

Zájezd bychom uskutečnili v červnu. V ceně by bylo cesta, ubytování a výuka plavání.. Uvidíme co nám nabídnou poskytovatelé ubytování.

Zájezd by byl pro rodiče s dětmi. Věková kategorie 3+ menší na uvážení rodičů.

Pokud máte zájem a nápad se Vám líbí tak nám prosím napište na náš mail: detskestudioracek@centrum.cz – mám zájem (není to závazné)  a my dle toho buď zájezd uskutečníme naplno a pokud by nebyl zájem tak bychom pak už nepodnikali další kroky k uskutečnění zájezdu. Doba je jaká je, proto teď opravdu jen předběžně.

Děkujeme 🙂

 

A co ještě chystáme? Krom toho, že čistíme, malujeme a opravujeme. Tak až budeme moci otevřít, tak si zaplavete v bazénu, kde bude bezchlórová úprava vody 😀 na to se moc těšíme, nedráždivá pokožka a konec červených očí.. 😵 a šetříme přírodu. Buďte s námi, my tady budeme pro Vás. 😉

Stále se snažíme vymýšlet co bude dál. A připravujeme opět  PŘÍMĚSTSKÝ PLAVECKÝ TÁBOR. Zapište si termín: 12.7. – 16.7.2021. Cena: 2.100,-Kč.              Děti věk: 4+

Milí rodiče, stále musíme mít zavřeno dle nařízení vlády. Nové kurzy se posunou, budeme Vás informovat a i vy prosím sledujte nařízení vlády. Všem přejeme hodně zdraví a stále věříme, že se uvidíme.
Dětské studio Racek

 

 

 

 

 

Napsat komentář